A történet visszarepít minket a szövetkezetesítés és a nagy árvíz korába.
Mozgalmas napokat tudhat maga mögött a felvidéki magyar politika.
Az átgondolatlanul bevezetett változásokat tartja az oktatásügy fő problémájának az emberek 43 százaléka, majd a rossz tankönyvek (30%) és a rossz műszaki felszerelés (29%) következik.
Nem kincstári optimizmus, hogy sikeresek lehetünk a választásokon.
Gömör és Nógrád összefogott, mert együtt erősebbek lehetünk.
Közös dalt énekelnek a felvidéki zenészek az összefogás jegyében.
Élőben közvetítettük a díjátadót.
"Szerettem volna megörökíteni Kassát, ahogy én látom, ahogy beleszerettem ebbe a városba" – mondja Nagy Emese.
A Kuciak-gyilkosság tárgyalásáról és Putyin furcsa lépéseiről a Nagyító legújabb adásában.