Találkozzunk május 14-én a Komáromi Imanapon!
Idén május 14-én Martos Levente Balázs esztergom-budapesti segédpüspök mutatja be a főpapi szentmisét a XXXIV. Komáromi Imanapon és megszólítják Kovalcsik Cirill atyát is főcelebránsnak.

A Dunaszerdahelyi Római Katolikus Egyházközség és a Pázmaneum Társulás autóbuszt indít a XXXIV. Komáromi Imanapra. Indulás 13:30 órakor a Csaplár Benedek VMK-tól. Az út ára 2,- euró.
Jelentkezni Écsi Arankánál lehet a +421 944 152 725-ös telefonszámon.
Az Imanapon magyar főpásztorért, valamint magyar papi és szerzetesi hivatásokért imádkozunk immár 34 esztendeje.
Az esemény 15.00 órakor engesztelő szentségimádással kezdődik, amit 15.30-kor keresztúti ájtatossággal folytatódik Farkas Zsolt atyával. 16.30-kor Nóna-délutáni imaóra lesz, 16.45-kor pedig elmélkedés lesz a 100 éve született Lénár Károly pápai káplánról.
Az ünnepi főpapi szentmisére 17:00 órakor kerül sor a Szent András Bazilikában, amelyet Martos Levente Balázs esztergom-budapesti segédpüspök mutat be.
Az imanapon ingyenesen elérhető lesz a Jópásztor Hírlevél aktuális száma, illetve minden zarándok emléklapot kap.
Az Imanapra szeretettel hívják és várják a lelkiatyákat és a híveket!