2026. június 26., 09:48

Majdnem 1,5 ezreléket fújt egy lovaskocsis Bátorkeszin, őrizetbe vették

Lovaskocsit állítottak meg egy bejelentés alapján a rendőrök Bátorkeszin, a Komáromi járásban. A közösségi oldalán arról tájékoztatott a rendőrség, hogy a kocsit hajtó férfit alkoholszondás vizsgálatnak vetették alá, és 0,71 mg/l alkoholszintet mutatott a szonda, ami 1,48 ezreléknyi értéknek felel meg.

Rendőrség
Fotó: Nyitrai Rendőrség/Fb

Őrizetbe vették, a nyomozó ittas járművezetés miatt indított ellene eljárást.

Mivel a férfi korábban már volt büntetve, és jelenleg is csak feltételesen van szabadlábon, az előkészítő eljárást vezető bíró elrendelte az előzetes letartóztatásba helyezését.

A lovat végül kantáron vezette haza egy rokona, a bakra nem ülhetett fel, mert ő is ivott.

Megosztás
Címkék