Rezešová szakértőjének kizárását követelik a rokonok
A vádlott családja által felkért szakértő mint ismeretes azt állítja, hogy Rezešová nem üldözhette a Fiatot, sőt mi több, a kisebb kocsi vágódott a terepjárója elé, ennél fogva nem tudta elkerülni az ütközést.
"Melegh Gábor szakértő úr korábban arra hivatkozott, hogy a műszaki szakértői vélemények között lényegi kérdésben ellentétek mutatkoztak, ilyen esetben pedig a bíróság újabb szakértőt, elsősorban szakértői testületet von be, amely a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetemen működik (Műszaki Igazságügyi Szakértői Testület), és ő ennek a testületnek az elnöke. Emiatt álláspontja szerint magánfelkérésre, összeférhetetlenség miatt, nem adhat véleményt. Ez később mégis megtörtént" – mondta dr. Hantos Ádám.
Az áldozatok családjának ügyvédje hétfőn nyújtotta be a védelem szakértőjének kizárási indítványát a Gödöllői Városi Bíróságon.