Rúzsa Magdi különleges módon választ neveket
A hármas ikrekkel várandós énekesnő és férje már nagyon várja a gyermekek érkezését, s különös módon gyűjtik a lehetséges neveket.
A ripost.hu írt arról, hogy Rúzsa Magdi és férje egy Excel-táblázatban gyűjtik azokat a keresztneveket, amik tetszenek nekik. Az énekesnő hozzátette, majd akkor választanak, ha megszülettek a picik.
„Először arra készültünk, hogy két kislány és egy kisfiú cseperedik a pocakomban. Bajban voltunk, hogy két tetsző lánynevet találjunk, ám épphogy meglett a befutó az orvos közölte, hogy két fiút és egy kislányt lát. Ezért már úgy vagyok vele, hogy kiderül, ha világra jöttek. Addig is lelkesen gyűjtjük a neveket egy Excel-táblázatba és majd választunk akkor, amikor megszületnek” – mondta a 95.8 Sláger FM-en az énekesnő, aki nem szeretne bezárkózni csak azért, mert gyermeket vár. Sőt, sokat sétál.