2016. július 1., 17:21

Óriási razzia Érsekújvárban - nagy mennyiségű fegyvert foglalt le a rendőrség

ÉRSEKÚJVÁR. A Nemzeti Bűnüldöző Ügynökség hatalmas razziát tartott csütörtökön Érsekújvárban. A házkutatások során kábítószert, marihuánát és pervitint, valamint nagyobb mennyiségű lőfegyvert foglalt le - tájékoztatott Michal Slivka, az Országos Rendőr-főparancsnokság szóvivője.
201607011556560.0000001a_naka_1.jpg

A Nemzeti Bűnüldöző Ügynökség (NAKA) rendőrei a lőfegyverek mellett gyalogsági lőszereket, robbanóanyagot, kézigránátokat, tüzérségi aknákat és légvédelmi rakétákat is lefoglaltak.

Kábítószer-kereskedelem, tiltott fegyverviselés és fegyverkereskedelem, valamit közveszély okozás címén a NAKA nyomozói három személyt helyeztek vád alá" - nyilatkozta a szóvivő. Két személy előzetes fogságba került. Mivel a nyomozás folyamatban van, a rendőrség az esettel kapcsolatban nem nyújt további információkat. 

Megosztás