2012. október 13., 08:30

Hazaengedték a losonci kórházból, 15 óra múlva meghalt

LOSONC. Egy autóbalesetet szenvedett nőt az orvosi vizsgálatok elvégzése után hazaengedtek a losonci kórházból, 15 órával később meghalt.

Egy autóbaleset után a mentők a losonci kórházba szállítottak egy mellkasi zúzódásokat szenvedett nőt. A sérültet egy sebész látta el. 15 órával azután, hogy hazaengedték a kórházból, a nő életét vesztette - tájékoztatott a Markíza televízió.

A kórház vezetése azt állítja, minden szükséges vizsgálatot elvégeztek. Az orvosok azzal engedték haza a pácienst, hogy ha rosszul érzi magát, jöjjön vissza. „Mikor másodszor kezdett hányni, hívtam a mentőket. Elvitték a kórházba, többé nem láttam” - mondta a Markíza televíziónak az áldozat férje. A boncolás során megállapították, hogy a halál közvetlen oka az autóbaleset során elszenvedett hasüregi és mellkasi sérülés volt.

Megosztás

Iratkozzon fel napi hírlevelünkre

A Facebook drasztikusan korlátozza híreink elérését. A hírlevelünkbe viszont nincs beleszólása, abból minden munkanapon értesülhet a nap 7 legfontosabb híréről.