Danko nem lát kivetnivalót a bizottsággal kapcsolatos módosításban
Andrej Danko, az SNS elnöke, a parlament alelnöke nem lát semmi kivetnivalót a szakmák szabályozására vonatkozó arányossági tesztről szóló törvény módosításában.

Ezt újságíróknak jelentette ki a parlamentben, miután a törvényhozás határozatképtelen volt a szavazásnál. A változás érintené a parlament európai ügyekért felelős bizottságát is, ezért a Hlas-SD egyes képviselői nem jelentkeztek be a szavazásnál.
– mondta Danko.
Azt nem árulta el, hogy megállapodtak-e Migaľlal a sporttörvényről, melyről kedden délután kellene szavazni, de a Hlas-SD képviselője a fenntartásai miatt már többször nem jelentkezett be a szavazáskor.
Roman Michelko képviselő (SNS) is bírálta a Hlas-SD három képviselőjét, és szerencsétlennek nevezte az eljárásukat. Szerinte a Hlas-SD többi képviselője is meglepve nézi, hogyan politizálnak.
– jegyezte meg.